16m3 samonosná hranatá jímka

Kvalitní, pevná jímka bez potřeby obetonování
Průměr přítoku specifikujte prosím v poznámce objednávky. Připravíme jej dle Vašeho požadavku
15% sazbu DPH je možno použít při instalaci u RD a odběru jako spotřebitel
21% sazbu DPH je nutno použít v ostatních případech

46.500  (56.265  s DPH)

Katalogové číslo: - Kategorie: , , Štítky: , ,
Zrušit výběr

Další informace

délka [mm]

4 000

šířka [mm]

2 000

výška [mm]

2 000

Objem m³

16m³

Samonosná jímka je určena do zelených ploch bez výskytu spodní vody. Samonosná jímka  je oblíbená pro svoji jednoduchou instalaci. Jímka je bez potřeby obetonování, po usazení na podkladní desku se pouze zasype. Osazení do výkopu je možno zvládnout ručně, bez použití mechanizace. Tento typ jímek je pochozí, není pojezdný. Samonosné jímky nejsou vhodné do míst s výskytem spodní vody.

Součástí dodávky je vodotěsná jímka, včetně komínku s plastovým poklopem, dokumenty ke kolaudaci a montážní návod. Prostupy na přívod/odvod vody nebo elektriku zhotovíme libovolně dle požadavku.

Certifikace

Naše jímky mají všechny potřebné certifikace, včetně Stavebně technického osvědčení. Kvalitu jejich konstrukce máme ověřenou několika tisíci vyrobených kusů a statickými posudky!

Jímky vyrábíme výhradně z certifikovaného prvojakostního polypropylenu. Při výrobě nikdy nepoužíváme technický PP – recyklát. Tyto recykláty ztrácejí velmi rychle svoje vlastnosti. Snadno je poznáte podle jejich černé nebo hnědé barvy.

Samonosné jímky jsou navrženy a vyrobeny tak, aby i prázdné byly schopny odolávat vnějšímu tlaku zeminy. Uvnitř nebo vně jsou vyztuženy svislým žebrováním a vodorovnými prstenci zaručujícími vysokou odolnost. Strop je vyztužen a podepřen opěrnými sloupky, které se při instalaci vybetonují.

Ke stažení

Montážní návod

Máte dotaz?

Neváhejte se nám kdykoliv ozvat na náš e-mail, nebo zavolejte našemu obchodnímu zástupci, který s Vámi probere všechny důležité aspekty před pořízením nové nádrže.
Kontaktovat
O NÁSKONTAKT
Info@ceskanadrz.cz
usercart