Doprava a platba

Doprava

Doprava zdarma je poskytována na nádrže na dešťovou vodu, jímky, septiky, ČOV, šachty, pískové filtry, požární nádrže, lapoly apod. Doprava zdarma platí v rámci hromadných rozvozů po ČR, které jsou realizovány v pracovní dny. Při požadavku na dodání o víkendech nebo svátcích, individuální nebo expresní dopravě může (nemusí) být účtován poplatek. Kalkulaci příplatku zašleme na vyžádání. Doprava zdarma je zpravidla realizována naší vlastní dopravou.

Doprava zdarma není poskytována na příslušenství (filtry dešťové vody, čerpadla, nástavce revizních komínků, poklopy apod.). Placená doprava je zpravidla realizována kurýrními službami (Toptrans, Geis, Česká pošta).

Doprava zdarma je poskytována na celou objednávku, ve které je alespoň jeden produkt s dopravou zdarma.

Osobní odběr všech produktů je možný na adrese Brněnská 58, 674 01 Kožichovice. Osobní odběr je možný kdykoliv v pracovní době. Termín příjezdu prosím hlaste předem, výrobek připravíme k expedici. Osobní odběr mimo pracovní dobu možný po domluvě.

Jak probíhá doprava

Naše rozvozové vozidlo je obvykle dodávka s vlekem. V případě komplikovaného příjezdu může být výrobek na vyžádání naložen na vozidle a na místo určení zajede řidič bez vleku.Složení produktů z vozidla zajišťuje zákazník za asistence našeho řidiče. Na většinu výrobků postačují k řidiči 1-2 fyzicky zdatné osoby (poradíme telefonicky).

Platba

Platba dobírkou je základní platební způsob za naše produkty. Mějte prosím připravenou přesnou hotovost. Řidič rozvozového vozidla nedisponuje platebním terminálem!

Platba převodem na účet. V tomto případě je zboží expedováno vždy až po připsání platby na účet. Při požadavku platby převodem Vám bude zaslána faktura e-mailem.

Hotově při osobním odběru, případně při našem rozvozu.

Platba na fakturu se splatností je umožněna pouze pravidelným odběratelům nebo po domluvě.

Prodej na splátky není možný.