O nás

Vítejte v České nádrži!

Jsme předním poskytovatelem výrobků pro  řešení uchování, zachycení nebo přečištění dešťové, pitné i odpadní vody. Naše firma vznikla s vizí poskytnout spolehlivá a inovativní řešení těchto problémů ve spojitosti s výrobou z plastu. Ať hledáte řešení pro domácnost, zemědělství, průmysl nebo komerční účely, máme pro vás vhodné produkty.

O nás ikony

Naše praktické zkušenosti s výrobou plastových nádrží jsou delší než 15 let.
Po celou dobu držíme
krok s nejnovějšími technologickými postupy v branži.
Opravdu víme, co děláme a naše produkty slouží více než 12 000 spokojených zákazníků. Staňte se jedním z nich i Vy. Naše aktuální portfolio zahrnuje více
než 600 různých výrobků a jejich počet
se každoročně zvětšuje.
Celkem jsme vyrobili více než 30 000 nádrží, jímek, septiků a šachet.

 

Naše produkty jsou navrženy s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Spolupracujeme s nejlepšími odborníky v oboru a využíváme nejmodernější technologie a materiály, abychom zajišťovali maximální spolehlivost a dlouhou životnost našich produktů. 

Naše společnost klade velký důraz na ekologickou udržitelnost a zodpovědný přístup k životnímu prostředí. Proto se snažíme minimalizovat negativní dopady našich činností a výrobků a podporovat šetrné postupy a technologie.

V naší nabídce naleznete širokou škálu produktů, jako jsou nádrže, jímky, septiky, šachty na vrt, vodoměrné šachty, sety příslušenství, filtry na dešťovou vodu, čerpadla, nástavce revizních komínku, plastové poklopy, poklopy k nádržím na vodu, čistírny odpadních vod, produkty pro vsakování, přečerpávací jímky, zemní pískové filtry, nádrže na pitnou vodu, odlučovače tuků, požární nádrže a další. Tyto produkty jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby a poskytují spolehlivé a efektivní řešení. Bez ohledu na to, zda potřebujete skladovat vodu, odpadní vody nebo jiné tekutiny, naše produkty vám zajistí bezpečné a ekologické řešení. 

Věříme, že společně můžeme přispět k lepší a udržitelnější budoucnosti. Přidejte se k nám a objevte, jak vám můžeme pomoci s vašimi potřebami řešení problémů s vodou.

Historie

Náš příběh se začal psát v roce 2010, kdy jsme jako parta nadšenců začali vyrábět plastové jímky a septiky na základě návrhů kamaráda, který v této branži již několik let pracoval. Ten nám přinesl potřebné know-how, díky kterému jsme přeskočili několik let sbírání zkušeností a učení se výrobních postupů. A tak jsme již v prvním roce obsloužili více než 100 zákazníků. V druhém roce jsme zakoupili (v té době) naprosto ojedinělé svářecí pravítko a posunuli se mezi nejpokrokovější výrobce v ČR.

Postupně jsme rozvíjeli a vylepšovali naši výrobu a vyvinuli unikátní systém vyztužení našich samonosných výrobků, který od nás spousta výrobců dodnes (více či méně úspěšně) kopíruje. Nyní máme již 4. generaci automatického svařovacího pravítka a stále tak udržujeme naše vybavení a postupy na nejvyšší možné úrovni.

Vzhledem k tomu, že řemeslná kvalita výrobků je od prvního dne našim cílem, používáme výhradně nejkvalitnější dostupné plasty od českého výrobce PP desek, IMG Bohemia s.r.o. V naší výrobě určitě nenajdete problematický technický PP, běžně nazývaný jako recyklát. Používáme pouze PP bez příměsi recyklátu.

V posledních letech klademe nejvyšší důraz nádržím na dešťovou vodu a přípravou systémů pro její filtraci a následné využití. Velkou pohnutkou je v tomto směru můj osobní pozitivní vztah k životnímu prostředí a snaha napomoci k šetrnému využívání přírodních zdrojů. Věřím totiž, že právě rozumné nakládání s vodou je jednou z velkých výzev budoucích let. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem, proto budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu, která povede ke zdokonalení našich služeb.

Za tým České nádrže

Petr Nováček

Petr Nováček