ZAHRADA STANDARD - Sada pro využití dešťové vody

Kód: 715
Doprava Zdarma
Neohodnoceno
Značka: Blue Line
8 990 Kč 7 430 Kč bez DPH
Skladem

Sada obsahuje:

  • automatické čerpadlo Blue Line PMC1004PA
  • filtr dešťové vody
  • vodní zásuvka
  • HDPE hadice
  • spojovací materiál

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní sada pro využití dešťové vody na zálivku zahrady. Sestava je navržena tak, aby obsahovala vše potřebné a Vy už jste nemuseli nic shánět. Chcete sestavu doplnit o další zahradní krabice, delší hadici nebo máte zájem o jiný typ čerpadla či filtru dešťové vody? Neváhejte se na nás obrátit, připravíme Vám sadu pro zálivku zahrady na míru. Sestava pro využití dešťové vody ZAHRADA STANDARD je vhodná pro využití dotačního programu Dešťovka. Sestava obsahuje:

Jak funguje automatické tlakové čerpadlo?

Tento typ moderních čerpadel nahrazuje domácí vodárny (darlingy). Rozvody vody vedoucí z čerpadla jsou udržovány pod tlakem a při otevření kohoutku, spuštění závlahy nebo zmáčknutí koncovky na hadici zabudovaný tlakový spínač zaznamená pokles tlaku a čerpadlo automaticky spustí. Čerpadlo má zabudovanou ochranu proti chodu na sucho a v případě nedostatku vody se samo vypne. Samostatně vypne také když dojde k ukončení odběru vody.

  • Normální provoz: jestliže během chodu čerpadla dojde k uzavření výtlaku, čerpadlo se samo zastaví po 10s; po znovuotevření výtlaku se čerpadlo samo spustí při poklesu tlaku pod 2,2 baru.
  • Ochrana proti chodu na sucho: Čerpadlo se spustí se zpožděním 3s po připojení napětí, pokud nedetekuje žádnou vodu, zkusí se znovu spustit po 20s ve 3 cyklech, poté se čerpadlo zastaví a znovu zkusí nasát vodu po 1h a pokud ani v tento okamžik nebude voda, zkusí znovu naběhnout po 5h. Pokud bude nedostatek vody přetrvávat, čerpadlo se pokusí o spuštění jednou za 24h v pravidelných intervalech

Ke stažení

PMC1004PA - Katalogový list

PMC1004PA - Návod k obsluze

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní sety příslušenství k nádržím
Záruka: 2 roky