Sety pro zálivku zahrady

Sety pro zálivku zahrady obsahují automatické tlakové čerpadlo, filtr dešťové vody, vodní zásuvku se stopventilem, hadici a spojovací materiál. Vyšší řada setu obsahuje výkonnější čerpadlo a zařízení pro dopouštění vody v případě nedostatku vody dešťové -  tato sestava je vhodná i pro rozsáhlé závlahové systémy.

Většině zákazníků bohatě postačuje set ZAHRADA STANDARD.

Jak funguje automatické tlakové čerpadlo? Podobně jako domácí vodárna. Rozvody vody drží pod stálým tlakem a při otevření kohoutku nebo zmáčknutí postřikové koncovky zahradní hadice začne automaticky dávat vodu.

Jak funguje vodní zásuvka se stopvetilem? Podobně jako klasická elektrická zásuvka. Vodní zásuvku zakopete do země a přes dodané spojky ji spojíte s hadicí vedoucí z čerpadla. Po zapojení zahradní hadice rychlospojkou se otevře stopventil, hadicí začne proudit voda a čerpadlo začne čerpat. Automaticky se vypne poté, co uzavřete koncovku na hadici nebo ji odpojíte z vodní zásuvky. Vodních zásuvek je možno připojit k čerpadlu několik.

2 položek celkem
Sety1011
Doprava Zdarma
7 430 Kč bez DPH
8 990 Kč

Sada obsahuje: automatické čerpadlo Blue Line PMC1004PA filtr dešťové vody vodní zásuvka HDPE hadice spojovací materiál

Kód: 715
Sety12
Doprava Zdarma
15 446 Kč bez DPH
18 690 Kč

Sada obsahuje: Automatické čerpadlo Leo LDW 4, boční sání filtr dešťové vody systém dopouštění nádrže zahradní připojovací krabice HDPE hadice spojovací materiál

Kód: 716