Sety pro zálivku zahrady

2 položek celkem
set ZAHRADA STANDARD
Doprava Zdarma
9 490 Kč –5 %
7 430 Kč bez DPH
8 990 Kč

Sada obsahuje: automatické čerpadlo Blue Line PMC1004PA filtr dešťové vody vodní zásuvka HDPE hadice spojovací materiál

Kód: 715
ZAHRADA TOP - Sada pro využití dešťové vody
Doprava Zdarma
21 689 Kč –14 %
15 446 Kč bez DPH
18 690 Kč

Sada obsahuje: automatické čerpadlo Acuastop 60X filtr dešťové vody systém dopouštění nádrže zahradní připojovací krabice HDPE hadice spojovací materiál

Kód: 716

Sety pro zálivku zahrady obsahují automatické tlakové čerpadlo, filtr dešťové vody, vodní zásuvku se stopventilem, hadici a spojovací materiál. Vyšší řada setu obsahuje výkonnější čerpadlo a zařízení pro dopouštění vody v případě nedostatku vody dešťové -  tato sestava je vhodná i pro rozsáhlé závlahové systémy.

Většině zákazníků bohatě postačuje set ZAHRADA STANDARD.

Jak funguje automatické tlakové čerpadlo? Podobně jako domácí vodárna. Rozvody vody drží pod stálým tlakem a při otevření kohoutku nebo zmáčknutí postřikové koncovky zahradní hadice začne automaticky dávat vodu.

Jak funguje vodní zásuvka se stopvetilem? Podobně jako klasická elektrická zásuvka. Vodní zásuvku zakopete do země a přes dodané spojky ji spojíte s hadicí vedoucí z čerpadla. Po zapojení zahradní hadice rychlospojkou se otevře stopventil, hadicí začne proudit voda a čerpadlo začne čerpat. Automaticky se vypne poté, co uzavřete koncovku na hadici nebo ji odpojíte z vodní zásuvky. Vodních zásuvek je možno připojit k čerpadlu několik.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení