Sety pro zálivku a splachování WC

3 položek celkem
DŮM START - Sada pro využití dešťové vody
Doprava Zdarma
17 190 Kč –14 %
12 223 Kč bez DPH
14 790 Kč

Sada obsahuje: automatické čerpadlo E-DEEP 1200 filtr dešťové vody filtr pro dočištění vody TRIO zahradní připojovací krabice HDPE hadice spojovací materiál

Kód: 712
DŮM STANDARD - Sada pro využití dešťové vody
Doprava Zdarma
22 090 Kč –14 %
15 611 Kč bez DPH
18 889 Kč

Sada obsahuje: automatické čerpadlo E-DEEP 1200 filtr dešťové vody filtr pro dočištění vody TRIO systém dopouštění nádrže zahradní připojovací krabice HDPE hadice...

Kód: 711
DŮM TOP - Sada pro využití dešťové vody
Doprava Zdarma
31 090 Kč –11 %
22 884 Kč bez DPH
27 690 Kč

Sada obsahuje: automatické čerpadlo Acuastop 4/8 AX s plovákovým sáním filtr dešťové vody filtr pro dočištění vody TRIO řídící jednotka pro dopouštění nádrže expanzní...

Kód: 713

Sety pro zálivku zahrady a splachování WC obsahují automatické tlakové čerpadlo, filtr dešťové vody, vodní zásuvku se stopventilem, filtr pro jemné dočištění vody před použitím v domácnosti, hadici a spojovací materiál. Vyšší řada setů obsahuje navíc malou tlakovou nádobu pro vyrovnání tlaků a set pro dopouštění vody do nádrže v případě nedostatku vody dešťové. Voda je obvykle dopouštěna z řádu, lze však dopouštět i ze studny atd.

Pro maximální komfort a naprosto bezstarostnou funkčnost doporučujeme set DŮM TOP.

Jak funguje automatické tlakové čerpadlo? Podobně jako domácí vodárna. Rozvody vody drží pod stálým tlakem a při otevření kohoutku nebo zmáčknutí postřikové koncovky zahradní hadice začne automaticky dávat vodu.

Jak funguje vodní zásuvka se stopvetilem? Podobně jako klasická elektrická zásuvka. Vodní zásuvku zakopete do země a přes dodané spojky ji spojíte s hadicí vedoucí z čerpadla. Po zapojení zahradní hadice rychlospojkou se otevře stopventil, hadicí začne proudit voda a čerpadlo začne čerpat. Automaticky se vypne poté, co uzavřete koncovku na hadici nebo ji odpojíte z vodní zásuvky. Vodních zásuvek je možno připojit k čerpadlu několik.

Jak funguje filtr pro dočištění vody? Před použitím vody v domácnosti je potřeba ji zbavit jemných nečistot jako je prach nebo pyl, aby se nezanášely rohové ventily nebo nádržky WC. Filtr navíc obsahuje uhlíkový filtr, který vodu zbaví případného zabarvení, zápachu nebo chemikálií (pesticidy apod.).

Jak funguje dopouštění nádrže? Pomocí čidla uvnitř nádrže je snímána hladina vody a při jejím nedostatku je přes elektromagnetický ventil do nádrže dopouštěna voda pro další použití na zálivku nebo splachování. Ani v suchém období tak nemusíte ručně přepojovat WC na jiný zdroj vody nebo sledovat hladinu vody v nádrži.