Kanalizační - revizní - odběrná šachta D1000 V750

Kód: 2700
Neohodnoceno
9 063 Kč –4 %
Kanalizační šachta
9 063 Kč –4 % 8 700 Kč 7 190 Kč bez DPH
Skladem

Samonosná kanalizační šachta / revizní a odběrná šachta je určená k odběru vzorků, revizi potrubí nebo inspekci.

Rozměry: průměr1000 mm, výška 750 mm

Výšku přítoku i odtoku ode dna a průměr potrubí prosím uveďte do poznámky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KANALIZAČNÍ ŠACHTA | REVIZNÍ ŠACHTA | ODBĚRNÁ ŠACHTA | ODKALOVACÍ ŠACHTA

Samonosná kanalizační šachta / revizní šachta / odběrná šachta je určená k odběru vzorků, revizi potrubí nebo inspekci. Její konkrétní použití je variabilní. Požadovanou výšku umístění přítoku (přítoků) a odtoku připravíme jakkoliv dle Vašeho požadavku. V závislosti na zadaném umístění pak může šachta sloužit jakémukoliv účelu.

Šachtu je možno instalovat za septik s pískovým filtrem nebo za ČOV, kde může složit pro odběr vzorků. Může sloužit jako náhrada šachty AS-REVO.

Šachta může sloužit jako revizní šachta kanalizačního potrubí nebo dešťových svodů. Může sloužit jako náhrada za různé prefabrikované revizní šachty. Například jako náhrada za systémy TEGRA, BASIC a další.

Šachta může sloužit jako odkalovací šachta. Při umístění před vsakovacím objektem nebo retenční nádrží zachytává a usazuje písek, hlínu a jiné sedimenty, které lze z šachty odčerpat. Sedimenty pak nezanášení cílový objekt.  Odkalovací šachtu je vhodné umístit mezi ČOV a vsakovací objekt v zájmu ochrany vsakovacího objektu.