Nástavec revizního komínku 200 cm, průměr 60 cm - pro nádrže, jímky, šachty

Kód: 2357
Neohodnoceno
5 965 Kč 4 930 Kč bez DPH
Skladem

Nástavec k prodloužení revizního komínu o 2 000 mm.  Vyroben z nerecyklovaného polypropylenu. Používá se v případě že je nutno prodloužit revizní komín nádrže na dešťovou vodu, jímky, šachty na vrt, vodoměrné šachty, přečerpávací jímkynádrže na pitnou vodu, vsakovací jímky, požární nádrže nebo odlučovače tuků. Po instalaci poklopu pasuje původní poklop.

Nepasuje na tříkomorové septiky, které mají průměr komínku 700 mm!

Nástavce nejsou kompatibilní s revizními komíny nádrží jiných výrobců! Nástavce na výrobky jiných dodavatelů nevyrábíme ani nedodáváme!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástavec revizního komínku má ve spodní části připraveno sesazení, které nasadíte na původní komínek. Při objednávce měřte výšku od vrcholu původního komínku po požadované finální umístění poklopu, nikoliv od stropu nádrže po finální umístění poklopu.

Nástavec pouze sesadíte, žádná další fixace není nutná. Chcete-li si ale prodloužení pojistit, můžete je přes sesazení k původnímu komínku přišroubovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení