Samočistící podzemní filtr na dešťovou vodu – filtr dešťové vody

Pro střechy do 350m2

Přítok do filtru: DN110 / 2*DN110

Odtok do nádrže: DN110

Odtok do kanalizace: DN125

Výškový rozdíl mezi přítokem a odtokem: 30cm

8.256  (9.990  s DPH)

Další informace

Samočistící filtr dešťové vody určený před nádrž na dešťovou vodu. Filtr je připraven na připojení dvou přívodních potrubí DN110. Přitékající voda protéká přes kaskádovitý předfiltr, který odstraní hrubé nečistoty (listí, jehličí atp.), poté protéká přes jemné nerezové síto, které z vody odstraní jemnější nečistoty (písek, kamínky atp.). Přečištěná voda odtéká spodní části do nádrže. Při přívalovém dešti jsou zachycené nečistoty odplaveny do kanalizace.

Filtrační koš vyrobený z kvalitního plastu a nekorodující oceli je vložen v samonosné šachtě tvořící tělo filtru, které postačuje pouze zasypat pískem nebo tříděnou zeminou. Filtrační koš doporučujeme alespoň jednou ročně vyjmout a propláchnout proudem vody.

Horní hrana vtokového potrubí 10 cm od poklopu. Pokud máte přítokové potrubí ze svodů uloženo hlouběji, filtr lze prodloužit nástavcem/nástavci výšky 20cm nebo 40cm. Nástavce do sebe vzájemně zapadají, můžete jich tak seskládat potřebný počet a výšku.

Filtr dešťové vody je vhodný pro použití v dotačním programu Dešťovka.

ROZMĚRY:

Výška: 46 cm
Průměr: 49 cm
Průměr těla: 37 cm

Máte dotaz?

Neváhejte se nám kdykoliv ozvat na náš e-mail, nebo zavolejte našemu obchodnímu zástupci, který s Vámi probere všechny důležité aspekty před pořízením nové nádrže.
Kontaktovat
O NÁSKONTAKT
Info@ceskanadrz.cz
usercart