8m3 nádrž na vodu + set DŮM TOP

Kvalitní, pevná nádrž bez potřeby obetonování

Průměr a umístění přítoku/ů, odtoku/ů apod. specifikujte v poznámce objednávky. Připravíme je dle Vašeho požadavku

15% sazbu DPH na nádrž je možno použít při instalaci u RD a odběru jako spotřebitel
21% sazbu DPH na nádrž je nutno použít v ostatních případech

43.490  (52.623  s DPH)

Další informace

vnitřní průměr [mm]

2650

výška bez komínku [mm]

1500

výška komínku [mm]

200 (možno prodloužit)

Objem m³

8m³

Sada obsahuje:

  • 8m3 samonosnou kruhovou nádrž na vodu
  • automatické tlakové čerpadlo Umbra Pompe Acuastop 4/8AX (výtlak Hmax: 56m, průtok Qmax: 5,8m3/hod, integrovaná ochrana proti chodu na sucho, nerezové tělo, kabel 20m)
  • plovákové sání (zabraňuje nasátí zbytkových nečistot ze dna nádrže)
  • filtr dešťové vody v šachtě k umístění před nádrž
  • filtr Entry TRIO pro jemné dočištění vody v domácnosti + sada pro uchycení na zeď (obsahuje 2 mechanické filtry a 1 uhlíkový filtr, který vodu zbaví barvy a zápachu)
  • řídící jednotka pro dopouštění nádrže a ochranu čerpadla Afriso Rena
  • expanzní nádoba GWS PWB 8l
  • vodní zásuvka s uzavíratelným víčkem vybavená rychlospojkou pro pohodlné zapojení hadice
  • pevné potrubí HDPE vhodné k instalaci do země – v ceně 3*10m+ 1m (možno dodat 20m, 30m, 40m, 50m…)
  • spojovací materiál (napojení hadice do čerpadla, T-kus, rozebíratelný kulový ventil pro zimní vypuštění větve ze zahrady, napojení na zahradní krabici)

Sestava nádrže s příslušenstvím je navržena tak, aby obsahovala vše potřebné a vy už nemuseli nic shánět!

Chcete sestavu doplnit o další zahradní krabice, delší hadici nebo máte zájem o jiný typ čerpadla či filtru dešťové vody? Neváhejte se na nás obrátit, připravíme Vám sadu pro zálivku zahrady na míru.

Dotace Dešťovka

Ušetřete 50% nákladů na pořízení nádrže a příslušenství – využijte dotace Dešťovka. Zajímá Vás, jestli máte na dotaci nárok? Máte zájem o pomoc se zpracováním odborného posudku nebo celé dotace? Vyplňte nezávazný formulář zde.

Sestava pro využití dešťové vody DŮM TOP je vhodná pro využití dotačního programu Dešťovka.

Dotace Dešťovka

Nádrž

Samonosná nádrž na dešťovou vodu je určena pro akumulaci dešťové vody v zelených plochách bez výskytu spodní vody. Je nejčastěji používaným typem nádrží na vodu. Její instalace je levná a rychlá. Po usazení na 15cm vysokou betonovou desku se nádrž pouze obsypává pískem nebo přesátou zeminou, nebetonuje se ani stropní deska. Usazení nádrže do země je u velikostí do 15m3 možné ručně, bez použití mechanizace. Samonosné nádrže na dešťovou vodu jsou pochůzí, nejsou však pojízdné a nehodí se ani pod parkovací stání.

V případě výskytu spodní vody nebo umístění nádrže poblíž komunikace nás kontaktuje. Vybereme vhodný typ nádrže a připravíme Vám nabídku na míru.

Součástí dodávky je plastový poklop, dokumenty ke kolaudaci a montážní návod.

Certifikace

Naše nádrže mají všechny potřebné certifikace, včetně Stavebně technického osvědčení. Kvalitu jejich konstrukce máme ověřenu několika tisíci vyrobenými kusy a statickými posudky!

Retenční nádrže vyrábíme výhradně z certifikovaného prvojakostního polypropylenu. Při výrobě nikdy nepoužíváme technický PP – recyklát. Tyto recykláty ztrácejí velmi rychle svoje vlastnosti. Snadno je poznáte podle jejich černé nebo hnědé barvy.

Samonosné nádrže jsou navrženy a vyrobeny tak, aby i prázdné byly schopny odolávat vnějšímu tlaku zeminy. Uvnitř nebo vně jsou vyztuženy svislým žebrováním a vodorovnými prstenci zaručujícími vysokou odolnost. Strop je vyztužen a podepřen opěrnými sloupky, které se při instalaci vybetonují.

Ke stažení

Montážní návod – nádrž
Katalogový list – čerpadlo
Návod k obsluze – čerpadlo
Dopouštění nádrže – Afriso RenaI
Příprava pro zapojení + instalace setu – DŮM TOP

Máte dotaz?

Neváhejte se nám kdykoliv ozvat na náš e-mail, nebo zavolejte našemu obchodnímu zástupci, který s Vámi probere všechny důležité aspekty před pořízením nové nádrže.
Kontaktovat
O NÁSKONTAKT
Info@ceskanadrz.cz
usercart