15m3 dvouplášťový kruhový septik

Septik do míst s vysokou hladinou spodní vody – pojízdný
Průměr a umístění přítoku/ů a odtoku specifikujte v poznámce objednávky. Připravíme je dle Vašeho požadavku
15% sazbu DPH je možno použít při instalaci u RD a odběru jako spotřebitel
21% sazbu DPH je nutno použít v ostatních případech

47.990  (58.068  s DPH)

Katalogové číslo: - Kategorie: , , Štítky: , , ,
Zrušit výběr

Další informace

vnitřní průměr [mm]

3050

výška [mm]

2000

Objem m³

15m³

Dvouplášťový septik je určen do míst s výskytem spodní vody. Někdy je nazýván jako septik proti spodní vodě. Výskytem spodní vody se rozumí, když hladina spodních vod sahá méně než 50 cm pod dno septiku. Septik také můžete použit do zátopových a záplavových oblastí. Po přebetonování stropu je tento tříkomorový septik pojízdný.

Dvouplášťový tříkomorový septik je jediným druhem septiku, který je určen do míst s výskytem spodní vody. Oblíbený je i v případech, kdy se spodní voda nevyskytuje a je potřeba instalovat pouze septik pojezdový. Výhodou je v tomto případě je, že kolem něj nemusíte chystat žádné bednění. Pouze vybetonujete již vyarmovaný prostor mezi plášti, přebetonujete strop a je hotovo. Septik se ukládá žebry proti spodní vodě do živého betonu.

Součástí dodávky je vodotěsný septik, včetně komínku s plastovým poklopem, dokumenty ke kolaudaci a montážní návod. Pokud budou na tento tříkomorový septik kladeny nároky na pojízdnost, je vhodné jej opatřit poklopem příslušné třídy. Do záplavových a zátopových oblastí je možno septik opatřit vodotěsným poklopem.

Certifikace

Naše septiky vyhovují všem pravidlům EU i ČR a pyšní se CE certifikací. Kvalitu jejich konstrukce máme ověřenu několika tisíci vyrobených kusů a statickými posudky!

Septiky vyrábíme z certifikovaného prvojakostního polypropylenu. Ve výrobě nepoužíváme druhojakostní PP – recyklát. PP recykláty poznáte bezpečně sami podle jejich černé barvy. PP recykáty rychle ztrácejí svoje vlastnosti a po několika letech dochází k jeho praskání.

Ke stažení

Montážní návod

Máte dotaz?

Neváhejte se nám kdykoliv ozvat na náš e-mail, nebo zavolejte našemu obchodnímu zástupci, který s Vámi probere všechny důležité aspekty před pořízením nové nádrže.
Kontaktovat
O NÁSKONTAKT
Info@ceskanadrz.cz
usercart