4m3 dvouplášťový kruhový septik

Kód: 880/21-
Doprava Zdarma
Neohodnoceno
30 359 Kč –5 %
4m3 dvouplášťový kruhový septik
30 359 Kč –5 % 28 786 Kč 23 790 Kč bez DPH
Skladem

Objem: 4m³. Vnitřní průměr 1850 mm, vnější průměr 2100 mm, výška 1500 mm + komínek.

Septik do míst s vysokou hladinou spodní vody – pojízdný
Průměr a pozici přítoku/ů a odtoku specifikujte v poznámce (poslední krok objednávky). Připravíme dle Vašeho požadavku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvouplášťový septik je určen do míst s výskytem spodní vody. Někdy je nazýván jako septik proti spodní vodě. Výskytem spodní vody se rozumí, když hladina spodních vod sahá méně než 50 cm pod dno septiku. Septik také můžete použit do zátopových a záplavových oblastí. Po přebetonování stropu je tento tříkomorový septik pojízdný. Dvouplášťový tříkomorový septik je jediným druhem septiku, který je určen do míst s výskytem spodní vody. Oblíbený je i v případech, kdy se spodní voda nevyskytuje a je potřeba instalovat pouze septik pojezdový. Výhodou je v tomto případě je, že kolem něj nemusíte chystat žádné bednění. Pouze vybetonujete již vyarmovaný prostor mezi plášti, přebetonujete strop a je hotovo. Septik se ukládá žebry proti spodní vodě do živého betonu. Součástí dodávky je vodotěsný septik, včetně komínku s plastovým poklopem, dokumenty ke kolaudaci a montážní návod. Pokud budou na tento tříkomorový septik kladeny nároky na pojízdnost, je vhodné jej opatřit poklopem příslušné třídy. Do záplavových a zátopových oblastí je možno septik opatřit vodotěsným poklopem.

Certifikace

Naše septiky vyhovují všem pravidlům EU i ČR a pyšní se CE certifikací. Kvalitu jejich konstrukce máme ověřenu několika tisíci vyrobených kusů a statickými posudky! Septiky vyrábíme z certifikovaného prvojakostního polypropylenu. Ve výrobě nepoužíváme druhojakostní PP - recyklát. PP recykláty poznáte bezpečně sami podle jejich černé barvy. PP recykáty rychle ztrácejí svoje vlastnosti a po několika letech dochází k jeho praskání.

Ke stažení

Montážní návod

Jsme Česká nádrž, váš spolehlivý partnerka pro skladování kapalných látek. Srdcem našeho podnikání je vášeň pro kvalitu, inovaci a udržitelnost. Každý den se snažíme přinášet našim zákazníkům ty nejlepší produkty, které vyhovují jejich potřebám a očekáváním.

Naše nádrže na vodu jsou konstruovány s maximálním důrazem na bezpečnost, spolehlivost a udržitelnost. Jsou ideální pro sběr a skladování dešťové vody, pitné vody nebo odpadních vod, kterou umíme také přečistit. Bez ohledu na to, zda jste domácnost, farma nebo komerční provozovatel, naše nádrže vám poskytnou dostatek zásob vody pro vaše potřeby. Jsou navrženy tak, aby odolaly náročným podmínkám a zároveň minimalizovaly dopad na životní prostředí.

V naší nabídce naleznete širokou škálu produktů, jako jsou nádrže, jímky, septiky, šachty na vrt, vodoměrné šachty, sety příslušenství, filtry na dešťovou vodu, čerpadla, nástavce revizních komínku, plastové poklopy, poklopy k nádržím na vodu, čistírny odpadních vod, produkty pro vsakování, přečerpávací jímky, zemní pískové filtry, nádrže na pitnou vodu, odlučovače tuků, požární nádrže a další. Tyto produkty jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby a poskytují spolehlivé a efektivní řešení. Bez ohledu na to, zda potřebujete skladovat vodu, odpadní vody nebo jiné tekutiny, naše produkty vám zajistí bezpečné a ekologické řešení. 

S Českou nádrží na vaší straně se můžete spolehnout na každém kroku. Jsme tu, abychom vám poskytli důvěru, spolehlivost a špičkovou kvalitu. Přidejte se k nám a společně budujme lepší a udržitelnější zítřky!