3m3 nadzemní volně stojící nádrž s UV stabilizací - NÍZKA

Kód: 1584/21
Doprava Zdarma
Neohodnoceno
28 181 Kč –5 %
nadzemní nádrž s UV stabilizací
28 181 Kč –5 % 26 729 Kč 22 090 Kč bez DPH
Skladem

Objem: 3m3. Vnitřní průměr 2000 mm, vnější průměr 2050 mm, výška 1000 mm + komínek.

Nadzemní volně stojící nádrž vyrobená z materiálu s UV stabilizací.
Průměr a umístění přítoku/ů, odtoku/ů apod. specifikujte v poznámce (poslední krok objednávky). Připravíme je dle Vašeho požadavku

Fotografie jsou ilustrační a zobrazují nadzemní nádrž jiných rozměrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadzemní nádrže, někdy nazývané volně stojící nádrže, se používají tam, kde umístění pod zemí není možné nebo ekonomicky výhodné.

Nádrže jsou vyrobeny z UV stabilizovaného materiálu, který nepodléhá degradaci ani na přímém slunci. Nádrže je díky tomu možno použít pro venkovní instalace (nadzemní tanky pro zálivku zahrady, nádrž pro zavlažovaní fotbalového nebo golfového hřiště) i pro vnitřní instalace (zásobník na vodu uvnitř objektů, hal, chladící nádrže apod).

Výhodou nadzemního umístění nádrží na závlahovou vodu je, že se voda v nich před použitím částečně ohřeje a zavlažované plochy tak v létě netrpí teplotním šokem tak, jako při přímé zálivce z podzemních nádrží nebo vrtů. Nadzemní nádrže se v těchto případech využívají také k postupnému vytvoření zásoby vody během 

Vyrábíme také hranaté nadzemní nádrže. Tyto je z vnější strany potřeba vyztužit ocelovými profily, které zabrání průhybům dlouhých rovných stěn. V případě zájmu o hranatou nádrž pošlete prosím poptávku s požadovanými rozměry na e-mail: info@ceskanadrz.cz a nabídku připravíme obratem.

Umístění:

Nádrže se umisťují na rovnou železo-betonovou desku nebo jiný, obdobný podklad. Klíčové je, aby byl podklad pevný, rovný, bez ostrých hran nebo nečistot a nehrozilo jeho propadání, a to ani pod částí nádrže! Při manipulaci s nádrží se vyvarujte nárazů tvrdými předměty, především za teplot pod 5°C materiál křehne a hrozí jeho prasknutí. Pokud je nádrž v místě, kde bude vystavena mrazu, doporučujeme ji vypustit.

Pozor: Pokud potřebujete nádrž nechat stát na povrchu bez obsypu, není možno použití nádrže samonosné. Je opravdu třeba použít nádrž nadzemní, která je po statické stránce konstruována odlišně!

Dotace Dešťovka

Ušetřete 50% nákladů na pořízení nádrže a příslušenství - využijte dotace Dešťovka. Zajímá Vás, jestli máte na dotaci nárok? Máte zájem o pomoc se zpracováním odborného posudku nebo celé dotace? Vyplňte nezávazný formulář zde. Dotace Dešťovka

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nadzemní nádrže na vodu
.Objem m3: 3m³
Materiál:: plast
Objem: 3000 l
Tvar: kruhové
Typ: nadzemní
Umístění:: nadzemní, volně stojící
Užití:: na dešťovou vodu, retenční
Vnitřní průměr [mm]: 2000
Výška bez komínku [mm]: 1000
Výška komínku [mm]: 100 (možno prodloužit)
Vnější průměr [mm]: 2050

Jsme Česká nádrž, váš spolehlivý partnerka pro skladování kapalných látek. Srdcem našeho podnikání je vášeň pro kvalitu, inovaci a udržitelnost. Každý den se snažíme přinášet našim zákazníkům ty nejlepší produkty, které vyhovují jejich potřebám a očekáváním.

Naše nádrže na vodu jsou konstruovány s maximálním důrazem na bezpečnost, spolehlivost a udržitelnost. Jsou ideální pro sběr a skladování dešťové vody, pitné vody nebo odpadních vod, kterou umíme také přečistit. Bez ohledu na to, zda jste domácnost, farma nebo komerční provozovatel, naše nádrže vám poskytnou dostatek zásob vody pro vaše potřeby. Jsou navrženy tak, aby odolaly náročným podmínkám a zároveň minimalizovaly dopad na životní prostředí.

V naší nabídce naleznete širokou škálu produktů, jako jsou nádrže, jímky, septiky, šachty na vrt, vodoměrné šachty, sety příslušenství, filtry na dešťovou vodu, čerpadla, nástavce revizních komínku, plastové poklopy, poklopy k nádržím na vodu, čistírny odpadních vod, produkty pro vsakování, přečerpávací jímky, zemní pískové filtry, nádrže na pitnou vodu, odlučovače tuků, požární nádrže a další. Tyto produkty jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby a poskytují spolehlivé a efektivní řešení. Bez ohledu na to, zda potřebujete skladovat vodu, odpadní vody nebo jiné tekutiny, naše produkty vám zajistí bezpečné a ekologické řešení. 

S Českou nádrží na vaší straně se můžete spolehnout na každém kroku. Jsme tu, abychom vám poskytli důvěru, spolehlivost a špičkovou kvalitu. Přidejte se k nám a společně budujme lepší a udržitelnější zítřky!