3m3 nadzemní volně stojící nádrž s UV stabilizací

Kód: 1611/21 1611/15 Zvolte variantu
Doprava Zdarma
Neohodnoceno
29 270 Kč 27 093 Kč od 27 093 Kč od 24 190 Kč bez DPH
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Objem: 3m3. Vnitřní průměr 1650 mm, vnější průměr 1700 mm, výška 1500 mm + komínek.

Nadzemní volně stojící nádrž vyrobená z materiálu s UV stabilizací.
Průměr a umístění prostupů pro hadice apod. specifikujte prosím v poznámce objednávky nebo zašlete e-mailem.

12% sazbu DPH je možno použít při instalaci u RD a odběru jako spotřebitel
21% sazbu DPH je nutno použít v ostatních případech

Fotografie jsou ilustrační a zobrazují nadzemní nádrž jiných rozměrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadzemní nádrže, někdy nazývané volně stojící nádrže, se používají tam, kde umístění pod zemí není možné nebo ekonomicky výhodné.

Nádrže jsou vyrobeny z UV stabilizovaného materiálu, který nepodléhá degradaci ani na přímém slunci. Nádrže je díky tomu možno použít pro venkovní instalace (nadzemní tanky pro zálivku zahrady, nádrž pro zavlažovaní fotbalového nebo golfového hřiště) i pro vnitřní instalace (zásobník na vodu uvnitř objektů, hal, chladící nádrže apod).

Výhodou nadzemního umístění nádrží na závlahovou vodu je, že se voda v nich před použitím částečně ohřeje a zavlažované plochy tak v létě netrpí teplotním šokem tak, jako při přímé zálivce z podzemních nádrží nebo vrtů. Nadzemní nádrže se v těchto případech využívají také k postupnému vytvoření zásoby vody během 

Vyrábíme také hranaté nadzemní nádrže. Tyto je z vnější strany potřeba vyztužit ocelovými profily, které zabrání průhybům dlouhých rovných stěn. V případě zájmu o hranatou nádrž pošlete prosím poptávku s požadovanými rozměry na e-mail: info@ceskanadrz.cz a nabídku připravíme obratem.

Umístění:

Nádrže se umisťují na rovnou železo-betonovou desku nebo jiný, obdobný podklad. Klíčové je, aby byl podklad pevný, rovný, bez ostrých hran nebo nečistot a nehrozilo jeho propadání, a to ani pod částí nádrže! Při manipulaci s nádrží se vyvarujte nárazů tvrdými předměty, především za teplot pod 5°C materiál křehne a hrozí jeho prasknutí. Pokud je nádrž v místě, kde bude vystavena mrazu, doporučujeme ji vypustit.

Pozor: Pokud potřebujete nádrž nechat stát na povrchu bez obsypu, není možno použití nádrže samonosné. Je opravdu třeba použít nádrž nadzemní, která je po statické stránce konstruována odlišně!

Dotace Dešťovka

Ušetřete 50% nákladů na pořízení nádrže a příslušenství - využijte dotace Dešťovka. Zajímá Vás, jestli máte na dotaci nárok? Máte zájem o pomoc se zpracováním odborného posudku nebo celé dotace? Vyplňte nezávazný formulář zde. Dotace Dešťovka

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nadzemní nádrže na vodu
.Objem m3: 3m³
Materiál:: plast
Objem: 3000 l
Tvar: kruhové
Typ: nadzemní
Umístění:: nadzemní, volně stojící
Užití:: na dešťovou vodu, retenční
Vnitřní průměr [mm]: 1650
Výška bez komínku [mm]: 1500
Výška komínku [mm]: 100 (možno prodloužit)
Vnější průměr [mm]: 1700