Vodoměrná šachta VŠK 2 dvouplášťová

Kód: 1533/21
Doprava Zdarma
Neohodnoceno
14 871 Kč –4 %
Vodoměšná šachta dvouplášťová2
14 871 Kč –4 % 14 145 Kč 11 690 Kč bez DPH
Skladem

Vnitřní průměr 1000 mm, vnější průměr 1250 mm, výška 1500 mm + komínek.

Dvouplášťová vodoměrná šachta - do míst se spodní vodou, pojízdná i pod parkovací stání
Standardní prostupy šachty DN32 (jiné na přání)

Dvouplášťová šachta v základním provedení je vybavena žebry proti spodní vodě na vnější straně dna. Pokud chcete šachtu usadit ne betonovou desku, připravíme Vám variantu bez těchto žeber.

Pro případné dotazy, či objednávky se prosím obraťte na:

Lucie Průchová
(+420) 737 234 461 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodoměrná šachta, slouží k umístění vodoměrné soupravy a připojení objektu k hlavnímu vodovodnímu řádu. Vodoměrná šachta je vodotěsná a je vyrobena z materiálu splňujícího podmínky pro styk s pitnou vodou. U vodárenské společnosti pod kterou spadáte doporučujeme ověřit možnost instalace šachty této velikosti. Požadavky vodárenských společností napříč ČR se různí!

Výhody plastové vodoměrné šachty

  • nízká hmotnost a snadná instalace
  • vodoměrná šachta je po vybetonování pojízdná a lze ji umístit také pod parkovací stání, odolává tlakům a vztlakům spodní vody
  • vodoměrná šachta je šachta vodotěsná
  • doprava zdarma po celé ČR
  • dlouhá životnost (60 let)
  • variabilita rozměrů šachty. V případě odlišných požadavků vodárenské společnosti upravíme rozměry šachty

Součásti dodávky vodoměrné šachty

  • vodotěsné prostupy pro potrubí - možno připravit prostupy pro připojení více vodoměrů
  • protiskluzné nášlapy pro pohodlný přístup do šachty (za příplatek 1 250 Kč bez DPH nahradíme příčlovým žebříkem)
  • lehký plastový poklop
  • dokumenty ke kolaudaci (Prohlášení o shodě, osvědčení o vodotěsnosti)

Dvouplášťová vodoměrná šachta je vhodná pro usazení v zelených plochách s vysokou vrstvou zásypu, pod komunikace, parkovací stání, do blízkosti opěrných zdí a do míst s výskytem jílovité zeminy ale především do míst s vysokou hladinou spodní vody. Revizní komínek šachty má průměr 600mm, na přání připravíme komínek hranatý 600*600mm. Standardní poklop je koncipován jako nepochůzný a ke komínku šachty je připevněn samořeznými šrouby (není volně odjímatelný). Na poklop lze připravit uzamykací tyč pro visací zámek (150Kč bez DPH), poklop lze vyztužit pro garantovanou pochůznost (250Kč bez DPH), případně jej vyměnit za poklop kompozitní - pojízdný nebo vodotěsný poklop (požadováno v záplavových zónách). V případě individuálních požadavků se na nás neváhejte obrátit - rádi Vám vyjdeme vstříc!

Dvouplášťová šachta - montážní návod

Vodoměrná šachta dvouplášťová 1000 x 1500 
Vodoměrná šachta dvouplášťová 1000/1500

 

Jsme Česká nádrž, váš spolehlivý partnerka pro skladování kapalných látek. Srdcem našeho podnikání je vášeň pro kvalitu, inovaci a udržitelnost. Každý den se snažíme přinášet našim zákazníkům ty nejlepší produkty, které vyhovují jejich potřebám a očekáváním.

Naše nádrže na vodu jsou konstruovány s maximálním důrazem na bezpečnost, spolehlivost a udržitelnost. Jsou ideální pro sběr a skladování dešťové vody, pitné vody nebo odpadních vod, kterou umíme také přečistit. Bez ohledu na to, zda jste domácnost, farma nebo komerční provozovatel, naše nádrže vám poskytnou dostatek zásob vody pro vaše potřeby. Jsou navrženy tak, aby odolaly náročným podmínkám a zároveň minimalizovaly dopad na životní prostředí.

V naší nabídce naleznete širokou škálu produktů, jako jsou nádrže, jímky, septiky, šachty na vrt, vodoměrné šachty, sety příslušenství, filtry na dešťovou vodu, čerpadla, nástavce revizních komínku, plastové poklopy, poklopy k nádržím na vodu, čistírny odpadních vod, produkty pro vsakování, přečerpávací jímky, zemní pískové filtry, nádrže na pitnou vodu, odlučovače tuků, požární nádrže a další. Tyto produkty jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby a poskytují spolehlivé a efektivní řešení. Bez ohledu na to, zda potřebujete skladovat vodu, odpadní vody nebo jiné tekutiny, naše produkty vám zajistí bezpečné a ekologické řešení. 

S Českou nádrží na vaší straně se můžete spolehnout na každém kroku. Jsme tu, abychom vám poskytli důvěru, spolehlivost a špičkovou kvalitu. Přidejte se k nám a společně budujme lepší a udržitelnější zítřky!